Наші котеджі розташовані в мальовничому місці на березі річки Південний Буг

domik v derevne na glavnyiu

Ми пропонуємо комфортне розміщення в дерев'яних будиночках:

  • Шале спокою. Будинок розрахований на 6 осіб.
  • Будиночок з лазнею. Будинок розрахований на 4 осіб.
  • Будиночок хоббіта. Будинок розрахований на 3 осіб.

Будиночки розташовані окремо один від одного, у кожного є своя територія. Для комфортного відпочинку наших гостей, біля кожного будиночку є мангал і дрова. Поряд з шале спокою є справжня піч на дровах, в якій гості можуть самостійно приготувати запашну їжу або зробити замовлення нашому кухареві. 

Наші гості мають можливість рибалити у нас, для цього був збудований рибальський пірс.
Для наших маленьких гостей у нас є невеличкий дитячий майданчик. Батьки можуть також показати діткам пташиний двір з різними птахами, а ще можуть подивитися як живуть кролики і погодувати їх.

Ми приймаємо розміщення гостей з домашніми тваринами за попередньою домовленістю. При цьому господар тварини зобов'язаний прибирати за своїм улюбленцем і в разі пошкодження майна, відшкодувати збиток.

У нас є послуга особистого кухаря. Кухар готує їжу в основному з продуктів які були вирощені нами особисто або закуплені у місцевих фермерів. Їжу варто замовляти мінімум за 2 дні до приїзду.
Ми займаємося вирощуванням кролів, цесарок, курей. Тварин годують виключно зерном і овочами з нашого городу. Гості можуть замовити тушку з собою.
Наша команда намагається зробити перебування наших гостей максимально затишним і комфортним. Гості завжди зможуть звернутися до персоналу з проханнями або питаннями і їм з радістю намагатимуться допомогти.

 

Розрахунковий час 12:00; Час поселення 15:00